Menu
Menu

Konkurs World Summit on the Information Society (WSIS) Prizes 2024 dla projektów cyfryzacyjnych

Wiadomości
Konkurs World Summit on the Information Society (WSIS) Prizes 2024 dla projektów cyfryzacyjnych

W imieniu Ministerstwa Cyfryzacji zapraszamy do udziału w konkursie WSIS Prizes 2024 organizowanym przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) – jedną z agend Organizacji Narodów Zjednoczonych.

WSIS Forum jest największym na świecie, dorocznym szczytem w sprawie społeczeństwa informacyjnego, podczas którego promowane są najlepsze projekty cyfryzacyjne z całego świata. Udział w tym wydarzeniu jest świetną okazją do promocji polskich projektów na arenie międzynarodowej.

Wybór najlepszych projektów następuje w drodze konkursu poprzedzającego Forum. Konkurs składa się z dwóch faz, z których pierwsza polega na otwartym dla każdego zainteresowanego, internetowym głosowaniu na zgłoszone projekty. W fazie drugiej grupa ekspertów dokonuje ostatecznego wyboru zwycięzcy spośród pięciu projektów z największą liczba głosów w danej kategorii.

Celem zgłoszenia należy wytypować jedną z 18 kategorii oraz wypełnić kwestionariusz w j. angielskim. Opis powinien przewidywać cele/wpływ projektu, wyzwania oraz jego powiązania z celami zrównoważonego rozwoju.

Termin zgłaszania projektów31 stycznia 2024 r.

Sposób zgłoszenia: online, pod adresem: https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Prizes/Prizes/

Kontakt roboczy oraz wsparcie w opracowaniu materiałów:

Izabela Iglewska – izabela.iglewska@cyfra.gov.pl, tel. 734 117 974

Rafał Bartoszewski – rafal.bartoszewski@cyfra.gov.pl, tel. 797 851 153